Search
Close this search box.

Mladí liberečtí futsalisté dojeli ve Zruči na neproměňování šancí

„U19 + U17″ – 3. TURNAJ – Sezona 2018/2019, Sobota – 08.12. – 09:00 – MSH Zruč nad Sázavou

Junioři FT Zlej se(n) odcestovali na další (celkem třetí) turnaj do Zruče nad Sázavou, kde se utkali s favorizovanými Pražskými eS. Herně mladíci obstáli na jedničku. Kamenem úrazu bylo neproměňování šancí především v zápasech se Slavií Praha.

U19

Sestava: Plechatý T. – Bína M. (K), Daněk, Kratochvíl, Šorsák – Šíma, Vébr, Žižka, Beran

FTZS Liberec x Sparta Praha – 2:2

Branky: Vébr, Šorsák

FTZS Liberec x Slavia Praha – 1:3

Branka: Šíma

U17

Sestava: Čamrda – Černický, Bulejko, Janouš, Polyak – Firman, Devátý, Kasier (K), Pokorný

FTZS Liberec x Sparta Praha – 6:0

Branky: Firman 2, Devátý 2, Janouš 2

FTZS Liberec x Slavia Praha – 1:4

Branka: Pokorný

Hodnocení Pavla Bíny (trenér U17):

„Utkání se Spartou: Po celé utkání jsme byli aktivnějším týmem a zaslouženě vyhráli. Jsem rád, že se střelecky dařilo nové posile Lukášovi Firmanovi, který k nám přišel před 14ti dny.

Utkání se Slavií: Slavia byla rozhodně kvalitnější soupeř, než-li pražská Sparta, nicméně naši kluci se s tím poprali srdnatě. Na začátku zápasu jsme inkasovali dva laciné slepené góly a to se podepsalo na psychice hráčů. I přes to jsme si několik šancí na snížení vytvořili, ale v brance stál výborný Žežulka. A když už byl krátký Žežulka, pomohla soupeři několikrát branková konstrukce. Herně jsme byli se Slavií srovnatelný soupeř, rozdíl byl v efektivitě zakončení a proto jsme vyšli naprázdno.

I přes zisk „pouze“ 3 bodů musím hráče pochválit na přístup a předvedenou hru.“

Hodnocení Jakuba Žočka (trenér U19):

„Sparta: Zápas se Spartou se nám nepovedl, ale bod bereme. Museli jsme vždy proti vyspělým hráčům soupeře dotahovat. Nebyl to rozhodně lehký zápas. Hráči makali a odehráli utkání ve velkém tempu.

Slavia: Na nepříliš výrazný výkon se Spartou jsme navázali kvalitní hrou proti Slavii, kde jsme rozhodne nebyli horším mužstvem, i když výsledek 1:3 tomu může napovídat. U19 si nejspíš vybrala smůlu na celou sezonu. Hráči si vytvořili několik slibných šancí, které buď zastavila branková konstrukce nebo výborný brankář soupeře. Bohužel jsme byli trestáni z brejků. K zamyšlení je určitě vyloučeni našich 2 hráčů po zbytečném faulu Žižky ve vápně a zkratu Plechatého, který záměrně zastavil nicneřešící míč rukou mimo své území.“

*** DALŠÍHO TURNAJE, KTERÉHO SE MLADÍCI ZÚČASTNÍ BUDE POŘÁDAT PO NOVÉM ROCE ERA-PACK CHRUDIM:

SOBOTA – 05.01. – 09:00 – MSH Chrudim
Soupeři: Era-pack Chrudim, Nejzbach Vysoké Mýto

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient