Search
Close this search box.

Liberecký hokejista Roman Will představí ve Švýcarsku novou helmu

Ještě v minulém týdnu absolvoval Roman Will kemp české hokejové reprezentace s loňským designem své brankářské masky. Ve Švýcarsku však už na turnaji Coupe des Bains představí zcela novou helmu.

Stávající masce libereckého gólmana dominovaly tygří prvky v čele s výraznou čelistí šelmy nebo velké podobizny bílého tygra na vrchní části. V detailu však nechyběl ani Ještěd, tedy jeden z největších symbolů Liberce.

Také nová brankářská maska Romana Willa se nese v podobném duchu. Jako první jistě většinu fanoušků zaujme velká řvoucí tygří hlava, která je zobrazena na vrchu. Tygrů je však na helmě mnohem více. Na obou bocích nechybí dvojice šelem známých z loga Bílých Tygrů Liberec, která je vyvedena v modré barvě.

Na spodu masky zaujme na první pohled číslo 35, které Willovi na soupisce patří. Boky dokreslují výrazné pruhy, které skrývají dvojici detailů svázaných s Libercem. Také tentokrát nechybí vysílač na Ještědu, který naleznete na levé straně doplněný o tygra ve skoku, tu pravou pak dokresluje liberecký městský znak. Samozřejmostí jsou iniciály RW, které skrývají Willovo jméno.

Novinku Romana Willa si můžete důkladně prohlédnout na našich sociálních sítích. Svou premiéru si nová maska odbude na turnaji ve Švýcarsku. Přinese tygřímu brankáři štěstí?

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient