Liberecká policie žádá veřejnost o spolupráci

(Aktualizováno před )

V pondělí 21. května 2018, krátce před dvanáctou hodinou, dosud neznámý pachatel odcizil z volně odložené peněženky finanční hotovost šest tisíc korun.
Ke krádeži došlo na pobočce České pošty v obchodním centru Globus. 61 letá žena při vyplňování dokumentů odložila svou peněženku na odkládací pult, avšak nepozornost tomu chtěla, že jakmile listiny vyplnila a odešla na přepážku, pozapomněla peněženku i s doklady právě na místě, od kterého se vzdálila. Byť jen na okamžik, přesto to stačilo k tomu, aby dosud neznámý „lapka“ z peněženky odcizil finanční hotovost šest tisíc korun.

Policisté touto cestou žádají občany o součinnost

V době, kdy ke krádeži peněz došlo, se v prostorách pošty nacházela také neustanovená mladá žena. Ta by policistům mohla pomoci nejen s pátráním po pachateli, ale mohla by do případu vnést velmi důležité informace, které by mohly mužům zákona výrazným způsobem dopomoci k objasnění tohoto případu.
Proto policisté žádají mladou ženu, která se v době mezi 11:40 až 11:45 hodin dne 21. května 2018 nacházela v prostorách České pošty v obchodním centru Globus, aby se přihlásila ať již prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158 nebo přímo na služebně obvodního oddělení policie Liberec – Vápenka. Dále pak také žádají občany, kteří by tuto mladou ženu poznali, nechť jim tyto informace také sdělí.

Mladá žena je 165 až 175 cm vysoká, na ramena dlouhých světlých vlasů s tmavým podbarvením. Na sobě měla modré tričko, přes nějž má bundu s nepravidelnými vzory barvy bílé a tmavé, modré nebo zelené přiléhavé kalhoty pod kolena a tmavé kotníkové boty s bílými tkaničkami. Ve vlasech má vetknuty černé sluneční brýle.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz