Search
Close this search box.

Liberecká policie žádá občany o spolupráci

V úterý 24. dubna v ranních hodinách se dva dosud neustanovení muži dopustili krádeže jízdních kol v Hrádku nad Nisou.
Ze stojanu pro jízdní kola u vstupní haly do budovy nádraží ČD v ulici Nádražní, odcizili dvě pánská horská kola.
Policisté vyšetřující tento případ předpokládají, že oba muži „pracovali“ společně. Jakmile první z nich přestřihl lankový zámek a nasedl na kolo, druhý z mužů v podstatě provedl totéž a z místa odjel stejnou cestou.
Fotografie pořízené z kamerového systému dokládají přibližný směr jízdy obou mužů. Shodně se pohybovali ven z města, ve směru k hraničnímu přechodu s Polskem.

První z mužů měl na sobě černé šusťákové nebo teplákové kalhoty, šedou mikinu s kapucí a bílo -šedou obuv. Měl krátké blond vlasy s tzv. ostrůvkem delších vlasů od čela až po temeno hlavy. Přibližně 30 letý muž z místa odjel na pánském horském kole značky Kellys, zelené barvy, s černými blatníky a černým nápisem Kellys na rámu kola.

Druhý z mužů měl na sobě černé kalhoty, šedou mikinu na zip s kapucí, s tmavým nápisem vlevo na hrudi. Muž měl krátké tmavé vlasy a byl ve věku kolem 30 let. Z místa odjel na pánském horském kole značky Superior Jet 29, černé barvy.

Celková škoda na obou odcizených horských kolech přesáhla 11tisíc korun.

Policisté žádají veřejnost o spolupráci

Kdo na fotografiích pozná některého z mužů nebo má informace o jejich výskytu či totožnosti, nechť se přihlásí policistům buďto prostřednictvím bezplatné tísňové linky 158 nebo na tel. čísle 974 473 700, případně na kterékoli služebně Policie ČR.
Veškeré takto získané informace mohou policistům výrazným způsobem dopomoci k objasnění obou případů a zásadním měrou mohou dopomoci ke zjištění totožnosti obou mužů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient