Levhartice se po prohraném zápase se Spartou rozloučily s pohárem

Levhartice mají v letošní sezoně výbornou formu, ve druhé lize zatím všechny zápasy vyhrály. Samy byly proto zvědavé, jak obstojí v Českém poháru proti prvoligové Spartě Praha. Hostujícímu týmu byly vyrovnaným soupeřem, v první půli mírně vedly, naopak po změně stran doháněly několikabodové manko. Vyrovnat se jim nepodařilo, a tak se s Českým pohárem loučí. „Vstup nám vyšel na výbornou, především v obraně. Bohužel se nám to nepodařilo potvrdit v dalším průběhu. Soupeřky přitvrdily v obraně a my jsme se s tím nedokázali vyrovnat. Musí nás mrzet velké množství ztrát, z čehož soupeřky chodily samy na koš. V poslední desetiminutovce jsme se nadechli k odpovědi, dlouho jsme se drželi na minus třech bodech, ale na otočení nám nezbyly síly,“ viděl zápas trenér domácího družstva Martin Vaněk.

Český pohár žen
Levhartice Chomutov – Sparta Praha 71:76 (13:9, 34:33, 53:60)

Sestava Chomutova: Eisnerová 16, Salačová 13, Hrabovská 12, Kozáková 9, Jančáková 8, Škvárová 6, Horsáková 4, Fišková 3, Maňásková, Běloušková, Hartmanová, Koubová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.