Levhartice se po prohraném zápase se Spartou rozloučily s pohárem

Levhartice mají v letošní sezoně výbornou formu, ve druhé lize zatím všechny zápasy vyhrály. Samy byly proto zvědavé, jak obstojí v Českém poháru proti prvoligové Spartě Praha. Hostujícímu týmu byly vyrovnaným soupeřem, v první půli mírně vedly, naopak po změně stran doháněly několikabodové manko. Vyrovnat se jim nepodařilo, a tak se s Českým pohárem loučí. „Vstup nám vyšel na výbornou, především v obraně. Bohužel se nám to nepodařilo potvrdit v dalším průběhu. Soupeřky přitvrdily v obraně a my jsme se s tím nedokázali vyrovnat. Musí nás mrzet velké množství ztrát, z čehož soupeřky chodily samy na koš. V poslední desetiminutovce jsme se nadechli k odpovědi, dlouho jsme se drželi na minus třech bodech, ale na otočení nám nezbyly síly,“ viděl zápas trenér domácího družstva Martin Vaněk.

Český pohár žen
Levhartice Chomutov – Sparta Praha 71:76 (13:9, 34:33, 53:60)

Sestava Chomutova: Eisnerová 16, Salačová 13, Hrabovská 12, Kozáková 9, Jančáková 8, Škvárová 6, Horsáková 4, Fišková 3, Maňásková, Běloušková, Hartmanová, Koubová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient