Levhartí áčko se sešlo k prvnímu společnému tréninku

Hráči A týmu Levhartů se dnes poprvé sešli, aby zahájili přípravu na blížící se sezonu. Na úvod jim byl formálně představen nový trenér Radek Holuša, který kromě nich v sezoně povede i juniory. První trénink byl věnován nácviku základních herních situací a práci s míčem. „První týden se budeme poznávat a sžívat. Já se budu snažit, aby hráče tréninky bavily a pevně věřím, že v nové sezoně si všichni budeme basketbal užívat,“ řekl trenér Radek Holuša.

Áčko bude mít k dispozici šest tréninků týdně – tři klasické večerní v hale a tři dobrovolné dopolední zaměřené na fyzickou přípravu, kterých se budou účastnit také vybraní junioři. Postupně se do přípravy budou zapojovat nové posily. Do Severočeské ligy Chomutov vstoupí 28. září zápasem v Teplicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.