Letošní ročník Města v pohybu zakončil ohňostroj

Posledním dnem 19. ročníku městských slavností byla sobota 9. června. Program na Mírovém náměstí zahájilo vyhlášení vítězů sportovních soutěží. Letos se sportů škol a veřejnosti účastnilo na 1200 dětí a dospělých.

Následovalo vystoupení bubenického seskupení GRI-GRI a country kapely PONNY EXPRES.

Podvečer pak patřil slovenské kapele Lojzo a Patrola Šlapeto.

V sobotu navštívily naše město také delegace z partnerských města. Konkrétně z německého Ambergu a Berlína Neuköllnu a polské Bystřice Kladské. Společně s vedením našeho města navštívili zástupci partnerských měst nově otevřený park za kostelem, prohlédli si město a následně se setkali na oficiální večeři. Odpoledne také starosta Petr Hájek, na radnici, přijal výpravu spolku Přátelé Neuköllnu z Berlína Neuköllnu.

Závěrečný večer Města v pohybu patřil kapele SMOKIE FOREVER a irské THE LED FARMERS. Na závěr všechny diváky pozdravil starosta města Petr Hájek a poděkoval všem sponzorům a organizátorům.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak