Letos přijedou do Prahy Sting se Shaggym, příští rok Elton John

(Aktualizováno před )

Na podzim se v Praze uskuteční několik zajímavých koncertů.

K zajímavé spolupráci došlo v loňském roce mezi dvěma hudebními interprety. Dohromady se dali britský popový interpret Sting a americký raggae-popový zpěvák Shaggy. Původně plánovali nahrát jednu skladbu, nakonec natočili celou desku. Do Prahy dorazí 16. listopadu, koncert se uskuteční ve Foru Karlín.

Ještě předtím se ale v Praze představí dvě jiné hudební hvězdy. Na 9. září je naplánován koncert Rickyho Martina. Tento představitel latinského popu se proslavil už v 90. letech, především singl “Livin ‘La Vida Loca” bořil všechny hudební žebříčky napříč celým světem. V Praze se představí v 02 aréně.

Na stejném místě mohou hudební fandové vidět 6. října i country-popovou zpěvačku Shania Twain. Také ona rozjela svou kariéru v devadesátých letech.

Všechn tyto zahraniční umělce však možná na podzim zastíní trojkoncert české legendární kapely Lucie, která kvůli velkému zájmu přidala ještě jedno vystoupení v Praze navíc. Prahu čtveřice David Koller, Robert Kodym, P.B.CH. a Michal Dvořák rozezpívá 22. a 23. a 24. listopadu, též v 02 areně.

Na příští rok jsou do Prahy naplánovány také dva zajímavé koncerty. 7. května se v 02 aréně představí Elton John, o měsíc později (5. června) kapela Maroon 5.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz