Search
Close this search box.

Letní příprava hokejistů vrcholí, ve čtvrtek si zahrají slávisté fotbal

Suchá letní příprava sešívaných spěje do finále, slávističtí hokejisté mají před sebou poslední dva týdny každodenní společné dřiny. Závěrečnou fázi tvrdého období si zpestří fotbalovým utkáním na hřišti účastníka okresního přeboru FC Jevany.

Utkání sešívaných hokejistů proti místnímu fotbalovému týmu je na programu v Jevanech ve čtvrtek 21. června od 18:00. Červenobílí budou chtít navázat na loňské úspěšné představení proti Odoleně Vodě, kterou porazili na jejím hřišti 7:3.

Společnou část suché letní přípravy završí slávisté v pátek 29. června. „Poslední dva týdny budou probíhat v podobném režimu jako doposud. Na následující období pak dostanou hráči individuální plány a po třech týdnech se opět sejdeme na ledě,“ přibližuje program hlavní trenér Miloš Říha. První trénink po pauze čeká na hráče 22. července.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient