Letní futsalové kempy v Chrudimi jsou zaplněny do posledního místa

Ohromnou rychlostí se blíží start úvodního letošního kempu, který je naplánován na týden od 16. do 20. července. Dnes už je jasno – všechny místa na letních turnusech jsou zaplněny! Účastníci se mohou těšit na zajímavý program, který se nebude týkat pouze futsalu.

O letních prázdninách chce klub navázat na úspěšné, letní futsalové kempy z minulého roku. Hlavní náplní kempu budou tréninkové jednotky, výuka angličtiny, výlet a další doprovodné činnosti. Mimo jiné i letos bude ve spolupráci s IGS Agency, z.s. pokračovat výuka zdravovědy a první pomoci.

Garanty futsalového kempu jsou profesionální futsalisté FK ERA-PACK Chrudim Michal a Roman Marešovi. Každý účastník obdrží tréninkový komplet korespondující s vybavením A-týmu čtrnáctinásobného mistra České republiky z Chrudimi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.