Lapkové vykradli kiosek, školní jídelnu a kosmetický salon

Policisté v Klatovech přijali oznámení o vloupání do kiosku. V noci z 29. na 30. července letošního roku neznámý pachatel v Klatovech vnikl do kiosku, kde rozbil skleněnou výplň okna, vnikl do vnitřních prostor a odcizil finanční hotovost a různé věci. Poškozené firmě vznikla škoda dosahující téměř dvanáct tisíc korun.

Sušičtí policisté přijali oznámení o vloupání do budovy v obci na Sušicku. Pachatel v době od 30. do 31. července poškodil dveře do objektu a uvnitř odcizil mobilní telefon, finanční hotovost a sušenky. Dále z kosmetického salonku vzal různé nápoje, pošpinil přes třicet ručníků a osušek i netkanou textilii. Škoda bude vyčíslena dodatečně.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.