Search
Close this search box.

Lapkové vybílili auto v jezdeckém areálu, pak začali chybovat

Pouhé tři dny měla radost z dobře odvedené práce dvojice mladých mužů. Ti se na konci minulého týdne vydali do Kuřimi, kde v noci v tamním jezdeckém areálu odcizili ze skříňového nákladního automobilu po násilném vniknutí několik sedel a dalších věci. Vše v hodnotě skoro sto tisíc korun. Když na místě odvedli docela dobrou práci, tak následně začali vršit jednu chybu za druhou. Obratem totiž odcizené neobvyklé věci začali prodávat. Když sedla nabídli jiným chovatelům koní a ti informaci předali kriminalistům, bylo docela jednoduché oba zloděje zajistit.

Jedenadvacetiletý muž a jeho o dva roky mladší parťák se přiznali, že si chtěli tímto způsobem přivydělat. Jeden zamýšlel získanými prostředky potěšit svou čerstvou lásku, druhý pak hodlal vylepšit finanční situaci. Naštěstí pro majitele stáje žádnou z věcí nestačili prodat. Nyní jsou oba mladíci stíhaní pro krádež.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient