Lapka vybílil chalupu, garáž i kůlnu. Nakradl věci za stovky tisíc

Policisté na obvodním oddělení v Kašperských Horách přijali tři oznámení o vloupání do rekreačních objektů. V Nezdicích na Šumavě vnikl neznámý pachatel do rekreační chalupy, garáže i kůlny. Pachatel z objektů odcizil tři jízdní kola, dámské elektrokolo, různé nářadí, televizor, motorové pily a starožitné předměty. Do jedné chalupy vnikl po poškození dveří, ale uvnitř nic neodcizil.

Poškozeným majitelům vznikla škoda dosahující několika set tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.