Lapka ukradl ze šatny bundu, policisté po něm pátrají

Policisté z místního oddělení Letňany hledají mladíka podezřelého z krádeže bundy ze šatny na výstavišti v Letňanech v Praze 9. Krádež se stala v sobotu 8. prosince ve večerních hodinách a zachytila ji kamera. Neznámý mladík z mobilní šatny pro úschovu oděvů odcizil pánskou černou bundu, ve které bylo mimo dokladů a peněz i pár drobností. V celkovém součtu byla škoda vyčíslena na více než 10 tisíc korun.

Případ je prošetřovaný pro trestný čin krádež, za což hrozí dvouletý pobyt za mřížemi.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.