Lapka ukradl z automobilu rybářské náčiní

Dne 23.6. se na obvodní oddělení Hradec Králové 1 dostavil muž, který oznámil krádež věcí z jeho vozidla značky Dacia Dokker. Ke krádeži mělo dojít v noci z 14. na 15.6. na Náměstí 5. května v Hradci Králové, kde si muž zaparkoval své vozidlo před svým bydlištěm. Uvedl, že ráno zjistil poškození zámku u zadních posuvných dveří a odcizení 3 rybářských prutů, tašky s rybářskými potřebami jako jsou vlasce, splávky, návnady, háčky a pod. a rybářských dokladů. Vše v hodnotě téměř 11 tisíc korun.

Policisté zahájili úkony trestního řízení pro přečin krádež, za což pachateli hrozí trest odnětí svobody až dva roky. Jelikož muž krádež nahlásil se zpožděním, bude vypátrání pachatele o to složitější. Policisté apelují na poškozené, aby trestné činy, ale i přestupky hlásili co nejdříve.
Také žádají občany, kteří by mohli k uvedenému případu podat jakoukoliv informaci, aby zavolali na linku 158, nebo se dostavili na kteroukoliv policejní služebnu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.