Lapka ukradl cizí notebook, k činu se přiznal

Policistům na obvodním oddělení v Železné Rudě bylo v měsíci březnu tohoto roku postoupeno oznámení o odcizení přenosného počítače. Dne 2. března v dopoledních hodinách neznámý pachatel v rekreačním objektu na ulici Lyžařské prošel chodbou do místnosti, kde vzal látkovou brašnu, ve které měl poškozený uložen přenosný počítač v hodnotě deset tisíc korun.

Policisté dne 23. dubna zadrželi podezřelého osmačtyřicetiletého muže ze Znojemska, který se k činu doznal. Muž ve zkráceném přípravném řízení převzal sdělení podezření z přečinu krádež a porušování domovní svobody a po provedených úkonech byl propuštěn.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.