Lapka se vloupal do firemních sklepů, ukradl tam zboží za čtyři tisíce

Z krádeže je podezřelý neznámý pachatel, který se v sobotu odpoledne vloupal po překonání zajišťovacího zařízení do sklepních prostor firmy z Těrlicka na Karvinsku. Připravil si drogistické zboží, které chtěl ukrást. To se mu však podařilo jen částečně, neboť ho při činu nejspíš někdo vyrušil. Odnesl tak zboží v hodnotě přesahující 4 000 korun, ostatní připravené zůstalo v objektu. Další škodu za 500 korun způsobil na zajišťovacím zařízení při samotném vloupání. Neznámému pachateli hrozí za uvedené jednání vězení až na dva roky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak