Lapka se vloupal do dodávky, ukradl oblečení za šest tisíc korun

Doposud neznámý pachatel spáchal během noci na 10. srpna ve Štěpánkovicích – Albertovci krádež tím, že po rozbití skleněné výplně okna dveří se škodou 3 tisíce korun vnikl do kabiny zde zaparkovaného dodávkového Peugeotu Boxer, odkud odcizil sportovní tašku s thaiboxovým sportovním vybavením, termotrička, kraťasy, chrániče a bandáž na ruce v celkové hodnotě bezmála 6 tisíc korun. Celková hmotná škoda na majetku ve výši téměř 9 tisíc korun vznikla poškozenému 22letému muži z Opavska a tuto majetkovou trestnou činnost nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení v Kravařích.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených věcí, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na kravařské policejní číslo 974 737 721.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.