Lapka se vloupal do bytu k bývalé přítelkyni, odcizil jí majetek za pět tisíc

Policisté z Krupky sdělili podezření z přečinů krádeže a porušování domovní svobody 26letému muži, který se vloupal do cizího bytu. Pomocí klíče, který mu zůstal z dob soužití s bývalou přítelkyní, vnikl v době její nepřítomnosti do bytu, kde spolu kdysi žili. Odnesl si peníze, mobilní telefon, kosmetiku, šperky a další věci v celkové hodnotě přes pět tisíc korun. K vloupání do bytu se u výslechu přiznal, pokud bude odsouzen, hrozí mu až tři roky vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak