Lapka se v Sušici vloupal do kůlny a kradl, odnesl si věci za více než pět tisíc

Oznámení o vloupání do rekreační chaty přijali policisté v Sušici. V době od konce měsíce října do současné doby neznámý pachatel v Anníně vnikl na neoploceném pozemku do vnitřních prostor chaty, kde nic neodcizil. Z dřevěné kůlny pachatel odcizil elektrickou pilu a nůžky na stříhání keřů.

Poškozeným vznikla škoda přesahující pět tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.