Lapka řádil v prodejně a v baru

Policisté ze Sokolova – města sdělili podezření ze spáchání přečinu krádeže sedmačtyřicetiletému muži ze Sokolovska. V prvním případě měl muž přijít se svou známou do jedné ze sokolovských prodejen, kde měla dát žena do tašky několik balení kávy a tašku připravit pro zmíněného muže. Ten měl následně tašku vzít a bez zaplacení projít přes pokladny.

Ve druhém případě už měl muž jednat sám. Poté, co přišel do jedné ze sokolovských restaurací, kde měl využít nepozornosti servírky a z barového pultu odcizit odloženou kasírtašku. Ta obsahovala finanční hotovost přes 30 tisíc korun.

Sedmačtyřicetiletý muž není pro policisty žádným nováčkem. V posledních třech letech byl totiž za přečin krádeže již odsouzen. Vzhledem k tomu mu v nynějším případě hrozí trest odnětí svobody až na tři léta. Muž je navíc v současnosti umístěn v policejní cele a v nejbližší době bude předán soudu, který rozhodne o jeho trestní odpovědnosti. Jednání ženy, která měla zmíněnému muži připravit zboží do tašky, bylo oznámeno na příslušný správní orgán pro podezření ze spáchání přestupku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak