Search
Close this search box.

Lapka prý kradené kolo, se kterým ho chytili policisté, koupil od známého

Kradené kolo se podařilo strážníkům vypátrat v neděli krátce před půlnocí. Vydával ho za své dvaatřicetiletý muž z Českých Budějovic. I s kolem skončil v rukou policistů.

V neděli 25. listopadu v půl dvanácté v noci projížděla hlídka městské policie Sokolskou ulicí. U domu služeb na sídlišti Šumava strážníci spatřili postávat jim známého muže. Strážníci náhle zpozorněli, protože bicykl v rukách dotyčného muže nápadně odpovídal popisu jednoho z nedávno odcizených jízdních kol. Okamžitě se rozhodli zjistit otázku vlastnictví dotyčného muže k tomuto dopravnímu prostředku. Dvaatřicetiletý muž se snažil strážníky přesvědčit o tom, že jízdní kolo zn. CTM Terrano před několika týdny koupil od svého známého. Jeho jméno pochopitelně neznal.

Pravda se ukázala hned po ověření výrobního čísla jízdního kola v evidenci Policie ČR. Svůj dopravní prostředek totiž právoplatný majitel před několika týdny nahlásil jako odcizený. Strážníci následně celý případ předali do rukou přivolaných policistů. Jízdní kolo na žádost policistů převezli na Obvodní oddělení Policie ČR v Suchém Vrbném.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient