Lapka okradl ženu v autobuse

V autobuse na trase Praha – Králův Dvůr Počaply využil neznámý pachatel příležitosti, kdy poškozená měla svou tašku položenou pod sedadlem a z této jí odcizil peněženku s finanční hotovostí a osobními doklady.

Policisté upozorňují, aby lidé při cestě hromadnými dopravními prostředky měli své osobní věci vždy pod kontrolou a neodkládali je na místa, kde se může stát, že je zloděj nalezne a odcizí. Při cestování dochází také k případům, kdy zloději zneužívají spánku nebo podnapilosti pasažérů a neváhají je v tomto stavu okrást. V minulosti řešili berounští policisté také případ okradené ženy ve vlaku a to v době, kdy odešla na WC a svůj kufr ponechala v kupé. Při návratu své zavazadlo již nenašla.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.