Search
Close this search box.

Lapka očesal odstavený traktor, škoda je skoro devatenáct tisíc

U Mikulůvky stačil zloději necelý den, aby ze zaparkovaného traktoru demontoval některé díly a ještě z něj vysál naftu. Škoda přesáhla patnáct tisíc korun.

Z důvodu závady ponechal ve čtvrtek odpoledne svůj lesní traktor Zetor šestatřicetiletý muž ze Vsetínska na odstavné ploše v lese u obce Mikulůvka. Následující dopoledne jej čekalo nemilé překvapení. Neznámý zloděj tuto dobu využil a dostal se do kabiny traktoru. Z té odcizil bednu z nářadím. Z traktoru si dále pachatel demontoval i startér, baterii a také díl výfuku. Nevynechal ani palivovou nádrž. Z té vysál asi třicet litrů nafty. Majiteli tak pachatel způsobil škodu za necelých devatenáct tisíc korun.

Policisté provedli dokumentaci místa a zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež. Nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli tohoto skutku nebo k odcizeným věcem.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient