Lapka kradl v přízemním bytě, nájemci zmizel i snubní prstýnek

Policisté Obvodního oddělení Klatovy pátrají po dosud neznámém pachateli, který v blíže nezjištěné době v noci ze čtvrtka na pátek minulého týdne v ulici Plzeňská v Klatovech vnikl na lodžii přízemního bytu, vypáčil plastové okno a vnikl do bytu. Ten prohledal a odcizil z něj pánský snubní prsten. Škoda na poškozeném okně byla vyčíslena na 6 tisíc korun, škoda na odcizeném prstenu na 3 tisíce korun. Policisté provedli ohledání místa činu a zajistili kriminalistické stopy. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů poškození cizí věci, porušování domovní svobody a krádež. Po pachateli pátrají.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.