Lanškrounská základní škola A.Jiráska nabízí možnost složení zkoušky Cambridge English

Základní škola na nám. Aloise Jiráska nabízí možnost složit mezinárodně uznávané zkoušky Cambridge English v různých úrovních. Cambridge certifikáty představují výhody při přijímacích zkouškách na střední školy a jsou uznávány zaměstnavateli a univerzitami.
Cambridge Young learners English Tests (YLE) – tyto zkoušky jsou určeny pro mladší děti na základních školách a nabízí skvělý způsob, jak jim ukázat, co vše již dovedou, a povzbudit je k dalšímu studiu. Jsou dostupné na úrovních: YLE Starters – začátečník (od 7 let)

YLE Movers – úroveň A1 (8-11 let)

YLE Flyers – úroveň A2 (9-12 let)

Cambridge English: Key for schools (KET for schools) – tato varianta zkoušky je přizpůsobena žákům základních škol ve věku 11-14 let. Odpovídá jazykové úrovni A2. Prokazuje, že žák zvládá mluvenou a psanou angličtinu na základní úrovni.

Cambridge English: Preliminary for schools (PET for schools) – odpovídá jazykové úrovni B1 a je přizpůsobena žákům ve věku 11 – 14 let. Prokazuje, že žák zvládá mluvenou a psanou angličtinu na mírně pokročilé úrovni.

Zkoušky se budou skládat v měsíci květnu a součástí jsou i materiály k přípravě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím Mgr. Evu Balcarovou na tel.: 467 771 392.

Martina Teichmannová, ZŠ nám. A. Jiráska

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.