Search
Close this search box.

Lanškroun rozhodl o udělení medaile paní Blance Svetlíkové

Rada města Lanškroun rozhodla udělit pamětní medaili města Blance Svetlíkové za obětavý přístup a dlouholetou práci s tělesně postiženými. Návrh na její ocenění podali členové svazu tělesně postižených v Lanškrouně, kteří chtěli tímto způsobem vyjádřit své poděkování za 20 let spolupráce a výbornou organizaci. Paní Svetlíková zajišťovala rekondiční pobyty, výstavy spojené se soutěží, sportovní hry a mnoho dalších akcí, kde se členové svazu mohli potkávat a předávat si své zkušenosti.

V roce 2013 obdržel pamětní medailí její manžel Stanislav Svetlík, který byl oceněn za činnost s tělesně postiženými a současně za aktivní práci při přípravě komunitního plánu.

Pamětní medaile budou předány v neděli 28. října v obřadní síni lanškrounského zámku v rámci oslav 100. výročí vzniku samostatného Československého státu. Společně s paní Svetlíkovou obdrží ocenění z rukou starosty města paní Ilona Cinková, Hana Kozubová a pan Karel Uhlíř.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient