Search
Close this search box.

Kvůli ledovce řidič odstavil auto u krajnice, do rána se do auta někdo vloupal

Nemilé překvapení čekalo v pondělí dopoledne na sedmatřicetiletého muže z Kroměřížska.

Muž se v neděli navečer vracel automobilem značky Ford Transit z Brna. Za Morkovicemi dostal na silně zledovatělé cestě smyk, a proto se rozhodl v jízdě nepokračovat. Automobil zaparkoval u krajnice a řádně ho uzamkl. Když se na druhý den k autu vrátil, zjistil, že se do něj někdo vloupal. Pachatel rozbil skleněnou výplň zadních dveří a navíc tyto dveře poničil v pravém dolním rohu, když se je zřejmě snažil vypáčit. Částečně je tak ohnul a zároveň znehodnotil zámkový mechanismus. Dále poškodil pravé posuvné dveře včetně zámku, které taktéž odehnul. Kromě toho rozbil i okno pravých předních dveří. Z takto zdemolovaného vozu pak odcizil drogistické zboží a potraviny v předběžné hodnotě dvanáct tisíc korun. Škodu, kterou způsobil poškozením auta, majitel prozatím nevyčíslil. Přesáhne však částku pět tisíc korun.

Pachatel se tímto jednáním dopustil trestných činů krádež a poškození cizí věci, za což mu po dopadení hrozí až dvouleté vězení. Případem se nyní zabývají morkovičtí policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient