Kvůli čokoládě vytáhl násilník nůž. Poznáte na videu agresora?

V prodejně potravin v Tuklatské ulici v Praze 10 došlo na začátku června k incidentu, při kterém pachatel vytáhl na ostrahu obchodu nůž. Policii se nedaří muže najít, a tak žádá veřejnost o pomoc.

Vše začalo obyčejnou krádeží, při které žena ukradla několik čokolád. Ochranka se však zmocnila jejího baťohu, kde měla pochutiny uschované.

„Ostraha si všimla ženy podezřelé z krádeže čokolád, které si ukryla do batohu. Ostraha po ní chtěla, aby ukázala obsah zavazadla, což žena odmítla a dala se na útěk,“ řekl policejní mluvčí Jan Daněk.

Ochrance se však povedlo ženu dostihnout a baťoh jí vzít. Žena poté utekla. Zdálo se, že tento incident je u konce, ale v tu chvíli přistoupil k pracovníkovi obchodu neznámý muž, vytáhl nůž a vyhrožoval mu, že ho zabije, jestli mu nedá baťoh. Muž z ochranky mu raději baťoh vydal, agresor si ho vzal a odešel.

Policie nyní žádá veřejnost o sdělení jakýchkoliv informací o ženě i muži.

Muži je asi 25 až 30 let, má štíhlou sportovní postavu a je vysoký zhruba 170 centimetrů. Na hlavně měl čepici s kšiltem hnědozelené barvy a pod ní tmavé, krátké vlasy. Na sobě měl tříčtvrteční džíny a khaki triko. Na pravém předloktí má tetování a hovořil česky.

Žena je přibližně stejně stará jako muž, vysoká je zhruba 160 až 170 centimetrů. Měla rovné, dlouhé vlasy sepnuté gumičkou a oblečená byla do hnědozelených šatů, které měly z přední strany zapínání na knoflíky. Přes rameno měla tmavou kabelku a na nohou světlé boty. Také ona hovořila česky.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz