Kutnohorští Sršni podlehli Kladnu 2:3

První zápas baráže s Kladnem odehráli Sršni opět v pátek v podvečer, první buly vhodil rozhodčí v 19:30 hodin.

První třetina byla velmi vlažná, soupeř domácí snadno přebrusoval. Oba týmy jsou velmi mladé, proto zde bylo i mnoho nepřesností, a to na obou stranách. První gól přišel od hráčů z Kladna. Až na konci třetiny přišel i gól od domácích.

Druhá třetila byla opakem první. Sršni byli aktivní, dobře kombinovali a prosadili se i střelecky. I přesto při hře 4 na 4 inkasovali. Během oslabení v závěru druhé třetiny vstřelili kladenští další gól a stav byl 2:3.

Třetí třetina se nesla ve snaze o vyrovnání, soupeř spíše bránil, než aby se pouštěl do větších akcí. Důležitým momentem byl velmi nevybíravý faul kolenem od kladenského Macháčka na Filipa Málka. Ten byl doveden na střídačku, zápas už nedohrál. Macháček dostal 5+20 minut a šel se sprchovat. Před koncem třetiny přišla výhoda dlouhé přesilovky pro domácí hráče. Ti se ale nedokázali prosadit, a proto je výsledné skóre 2:3 pro Kladno.

Statistiky SRŠNI – Kladno:
– celkem střelba po třetinách 11:11, 12:10, 11:7 celkem 35:28
– úspěšnost gólmanů 89,3% : 94,1%
– počty trestných minut 10:33
– využití přesilovek 0:1
– úspěšnost vhazování 50% : 50%

sestava: Jelínek David, Kunášek Michal
Chmelař, Švejda, Havelka, Málek, Vaněk, Křeček, Šváb Ladislav, Glaser
Javůrek, Siváček, Pešek, Jelínek Matouš, Jiráň, Tvrdík Jan, Tvrdík Jiří I., Sádlo, Dytrych, Šváb Michal
Trenér: Stanislav Bednář
Branky: Jiří Tvrdík I., Siváček
Asistence: Vaněk, Javůrek
Vyloučení: 5x 2 minuty : 4x 2 minuty + 1x 5+20 minut

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak