Kutnohorští fotbalisté prolomili jarní smůlu

V prvním poločase začali fotbalisté Kutné Hory klasicky. Již ve třetí minutě kopali penaltu. „Bohužel, Semrád ji kopnul čtyři metry nad,“ popisoval trenér Kutné Hory Radek Kulhánek. „Ani to ale s námi tolik nezamávalo. Ve 20. minutě trefil po pěkné akce Semrád tyč. Poté jsme ale trošku vyklidili pole. Hosté kontrolovali hru a byli lepší. Dostali se i do jedné šance. Tu ale Malý chytil,“ oddychl si.

Kutnohorští se střelecky prosadili až po přestávce: „Do druhého poločasu jsme se rozhodli vystřídat a jít hrát na dva útočníky. Vyplatilo se to, když jsme ve druhém poločase dali čtyři branky,“ uvedl Radek Kulhánek a pokračoval: „Pokud bychom dokázali vítězné zápasy opakovat, tak věřím, že se kluci zvednout a mohli by převádět hru oko lahodící. Čtyři nula je z mého pohledu dne utrápených, ale zaplaťpánbůh za to,“ konstatoval.

„Snad se nám na to podaří navázat a přivezeme nějaké body ze hřiště soupeře,“ uzavřel Radek Kulhánek.

23. kolo | Sobota 28.04.2018, 10:15

ONDRÁŠOVKA krajský přebor, 2017 – 2018
Sparta Kutná Hora – TJ Klíčany 4:0 0:0

Branky: 49. Cimr, 64. a 91. Hradílek, 85. Matoušek.
Žluté karty: Marek – Buldra, Socha.
Rozhodčí: Glogar – Paukner, Šesták
Diváci: 144
Sparta Kutná Hora: Malý – Matoušek, Bílek, Franc, Nekvinda – Semrád (46. Svoboda) – Marek (87. Gygal), Piskač, Hradílek – Wolf (81. Saulich) – Cimr. Trenér Radek Kulhánek.
TJ Klíčany: Zamazal – Jurčík, Vošta, Krimlák, Malík – Minha, Petříček, Buldra, Bellada (68. Jalaghonia) – Předota, Klár (70. Socha). Trenér Jiří Jeslínek

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.