Kutnohorské florbalistky si vybojovaly první místo

Starší žákyně, Ranařky, mají na svém kontě několik neúspěšných tažení, ale v závěru sezóny ukazují svou sílu. V Novém Strašecí předvedly Ranařky pěkný výkon a potěšily své fanoušky.

Touha po vítězství byla vidět v každém zápase. Finálové utkání s plzeňskou Slavií nabídlo vyrovnanou podívanou, kdy Ranařky díky brance Trpišovské vyrovnaly 40 vteřin před závěrečnou sirénou. V následných nájezdech se pak blýskla brankářka Matoušková, která zneškodnila všechny pokusy soupeřek a na druhé straně rozhodla o vítězství úspěšná střelkyně Blahníková.

Hodnocení trenérky – Marcela Egermayerová: „Chtěla bych všechny holky pochválit, jsem na ně moc pyšná!“

Sestava: (G) Matoušková, Blahníková, Forštová, Jelínková, Mazánková, Němcová, Procházková, Strnadová, Trpišovská, Voldřichová.

FBC Ranařky Kutná Hora – FbŠ Bohemians zelené 1:0
Branka KH: Procházková.

TJ Sokol Královské Vinohrady – FBC Ranařky Kutná Hora 1:2
Branky KH: Voldřichová (Strnadová), Němcová.

Finále: FBC Ranařky Kutná Hora – FBŠ Slavia Plzeň 3:2 pn
Branky KH: Trpišovská (Forštová), Trpišovská (Voldřichová), rozh. nájezd Blahníková

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak