Search
Close this search box.

Kroměřížští dopravní policisté řešili hned tři nehody během jednoho dne

V pondělí večer byli kroměřížští dopravní policisté vysláni hned ke třem nehodám.

Krátce před půl osmou došlo ke střetu dvou osobních automobilů na tříramenné křižovatce na obchvatu města Holešova. Osmašedesátiletý řidič automobilu Ford Mondeo jedoucí ulicí Partizánská tam při vyjíždění z vedlejší komunikace přehlédl na hlavní silnici šestatřicetiletého řidiče vozidla Citroën Berllingo. Ten jel zleva ve směru od obce Dobrotice. Po nárazu byl ford odhozen na kovová svodidla. Jeho dvoučlenná osádka vyvázla bez zranění. Lehké zranění však utrpěl řidič citroënu. Na vozidlech vznikla škoda 140 tisíc korun, na svodidle pět tisíc korun.

O hodinu později bourala třiadvacetiletá řidička vozu značky Škoda Yeti v Roštíně. Žena jela po místní komunikaci vedoucí k chatové oblasti. Na přímém úseku jí údajně do jízdní dráhy vběhla zvěř. Ona proto strhla řízení vlevo, vyjela mimo cestu a narazila do stromu. Vyvázla bez zranění. Ke střetu se zvěří nedošlo. Na vozidle vznikla škoda 150 tisíc korun.

U obou těchto nehod žádný z řidičů neměl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol.

Alkohol však zřejmě sehrál svou roli u třetí nehody, která se udála krátce před půl desátou v obci Rusava. Třiatřicetiletý řidič čtyřkolky tam při couvání narazil do přední části zaparkovaného auta značky Hyundai Tucson. Policistům však tvrdil, že alkohol popíjel až po nehodě. Nadýchal 0,79 promile. Z tohoto důvodu byl převezen do nemocnice k odběru krve. Na čtyřkolce ke škodě nedošlo, na vozidle vznikla škoda deset tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient