Krize buštěhradských fotbalistů pokračuje

V sedmém kole zavítali na půdu nováčka ze Zvolěněvsi, kterým před tímto kolem patřilo poslední místo. Od začátku se hrál z obou stran opatrný fotbal bez vyložených šáncích na obou stranách. Buštěhradští se nedokázali dokázat dostat do tempa a úplně se přizpůsobili hře domácího celku. Poločas končí stavem 0:0. Bohužel druhý poločas začal chybou záložní řady Buštěhradu a ve 48. minutě z rychlého protiútoku, se po tečované střele, ujali vedení domácí hráči. Buštěhradští fotbalisté začali hrát až od 65. minuty a vytvořili se dvě velmi dobré šance na vstřelení branky, ale opět vyhořeli! Nic neřešící gól na 2:0 padl až v úplném závěru utkání – 90.minuta. Je až neskutečné, co hráči Buštěhradu dokáží neproměnit, a tak po páté ze sedmi kol je hostující brankář zařazen do sestavy kola.

Sestava: Karásek – Hroneš, Falc (Musel), Kurajský, Barták – Valter (Roztočil Dominik), Vávra, Výborný, Rudolecký – Radko (Kolář), Jindra