Kriminalisté zahájili trestní stíhání muže, který dluží věřitelům více než milion korun

V těchto dnech zahájili kriminalisté stíhání 28letého muže z Opavy z přečinu poškození věřitele. Je mu kladeno za vinu, že jako podnikatel registrovaný v živnostenském rejstříku si měl být vědom, že je v úpadku a má nesplacené závazky vůči věřitelům ve výši přesahující 1 milion 300 tisíc korun a měl zatajit svůj majetek, byt v Bruntále, který pronajímal. Získané finanční prostředky z pronájmu ve výši přes 48 tisíc korun neměl použít k uspokojení věřitelů, ale měl je použít k vlastní potřebě. Nyní mu hrozí trest odnětí svobody až do výše dvou let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.