Kriminalisté odhalili zloděje pramice

Vyšetřovatel služby kriminální policie a vyšetřování vydal ve středu 12. prosince 2018 usnesení o zahájení trestního stíhání muže středního věku z Příbramska, který měl dne 2. října škodit v katastru obce Orlík nad Vltavou na Písecku. Kriminalisté zjistili, že muž měl v místech zvaných „Pod krkavčí skálou“ odstranit řetěz, kterým byla zajištěna čtyřmetrová laminátová pranice, přepravit se s ní do míst, kde měl připravené užitkové vozidlo, tam ji naložit a odvézt. Pachatel krádeží způsobil majiteli škodu přesahující 21 000 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak