Kriminalisté odhalili dva výrobce a distributory drog

Velký úspěch zaznamenali jindřichohradečtí kriminalisté, kteří v těchto dnech obvinili z trestného činu nedovolené výroby drog dva muže (27 a 36 let) z Moravy. Ti přinejmenším v době od roku 2014 do roku 2018 zdarma nebo za úplatu poskytli různým osobám pervitin. Drogu prodávali za dohodnuté částky nebo je měnili za balení různých léků, které se používají při výrobě pervitinu. Oba muži také nakupovali tyto léky v lékárnách, ze kterých pak pervitin vyráběli. Jeden z mužů pěstoval konopí a také marihuanu dále prodával. Oba byli zadrženi dne 16. května zásahovou jednotkou a po provedení všech potřebných úkonů byli ze zadržení druhý den propuštěni. Jsou tak stíháni na svobodě. Kriminalisté na případu i nadále pracují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak