Search
Close this search box.

Královéhradečtí dopravní policisté bodovali v soutěži v Pardubicích

Policisté služby dopravní policie z Královéhradeckého a Pardubického kraje předvedli 13. června své dovednosti a um v Pardubicích, kde se uskutečnila pro oba kraje společná soutěž. Přestože dopravní policisté nesoutěžili na „domácí“ půdě, vedli si v obou kategoriích, tedy v kategorii jednotlivců i družstev, na výbornou a obsadili první místa.

Předmětem soutěžního klání bylo prověřování odborných znalostí pravidel silničního provozu, jízda zručnosti, ale také řízení křižovatky. V jaké křižovatce soutěžící nahradí semafory, však pardubičtí kolegové do poslední chvíle záměrně tajili.

Na startovní listině se ocitlo 26 policistů a 13 družstev z Královéhradeckého a Pardubického kraje. Nejlépe umístění policisté budou reprezentovat oba kraje na celorepublikové soutěži, která se uskuteční 13. září v Českých Budějovicích.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient