Krajská zdravotní, a. s. je připravena přijímat rodičky a dětské pacienty z Žatecka

Nemocnice v Žatci přerušila provoz dětského a novorozeneckého oddělení, Krajská zdravotní je připravena pacienty přijímat
Dočasné přerušení provozu lůžkového dětského a novorozeneckého oddělení od 1. května 2018 oznámila Nemocnice Žatec., o. p. s. Krajská zdravotní, a. s., se svými pěti nemocnicemi největší poskytovatel zdravotní péče v Ústeckém kraji, je připravena rodičky a dětské pacienty z Žatecka přijímat.

„Krajská zdravotní patří se svými nemocnicemi v Děčíně, Ústí nad Labem, Teplicích, Mostě a Chomutově k předním poskytovatelům zdravotní péče v České republice. Proto považuji za zcela přirozené nabídnout obyvatelům oblasti, ve které nyní budou dětská a novorozenecká lůžka chybět, zázemí v některé z krajských nemocnic,“ uvedl Ing. Petr Fiala, generální ředitel Krajské zdravotní, a. s.

„Budoucím maminkám a dětským pacientům respektive jejich rodičům, které budou mít o tuto péči poskytovanou naší nemocnicí zájem, můžeme nabídnout kromě péče zkušených lékařů a sester také příjemné moderní prostředí nedávno zrekonstruovaného oddělení. Bližší informace lze získat na telefonním čísle 478 032 124, případně 478 032 164,“ informoval MUDr. Petr Najman, ředitel zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Most, o. z., Žatecku nejbližší krajské nemocnice.

„Jsme připraveni okamžitě přijímat rodičky ze Žatecka a zajistit jim kvalitní péči,“ potvrdil také zástupce ředitelky zdravotní péče Krajské zdravotní, a. s. – Nemocnice Chomutov, o. z., primář gynekologického a porodnického oddělení MUDr. Michal Zeman, Ph.D.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient