Krajská hokejová liga startuje koncem září, Kohouti již prodávají permanentky

Nový ročník krajské hokejové ligy odstartuje v neděli 30. září, kdy českotřebovští Kohouti přivítají na svém ledě Lanškroun. Hned ve druhém kole dojde na reprízu loňského finále, 3. října zajíždějí Kohouti do Moravské Třebové.

Fanoušci klubu si mohou od úterý 4. září v českotřebovském Městském muzeu v Klácelově ulici zakoupit permanentní vstupenky. Tyto vstupenky platí pro první a druhou část soutěže, tedy pro celkem 15 domácích zápasů, a to v období od 30. září 2018 do 27. ledna 2019. Cena permanentky je 500 Kč.

V omezeném množství budou k dispozici permanentní vstupenky na místo, s platností na celou hokejovou sezonu (včetně play off). Rezervace a platba: výhradně u vedoucího zimního stadionu Davida Píši (tel. 731 449 814), a to od pondělí 10. září. Cena permanentky na místo je 1 000 Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.