Koukalová se vrátila k tréninku. Můžeme očekávat velký comeback?

Dnes se rozjíždí biatlonová sezona 2018/2019. Ve slovinské Pokljuce se nejdříve po poledni pojede závod smíšených dvojic, v kterém Česko budou reprezentovat Eva Puskarčíková a Michal Šlesingr. Poté bude následovat smíšená štafeta. V českých barvách do ní nastoupí Veronika Vítková, Markéta Davidová, Tomáš Krupčík a Michal Krčmář. Původně nominovaný Ondřej Moravce bude kvůli žaludečním potížím dnes na trati chybět.

Už v loňské sezoně se musel český tým obejít bez největší hvězdy našeho biatlonu Gabriely Koukalové, která se nedokázala dostat ze svých problémů s lýtky. A zatím to vůbec nevypadalo, že by se mohla vrátit k závodění. Nejenom kvůli zdraví, ale důvodem také můžou být zpřetrhané vztahy s kolegy a celkově s lidmi z českého biatlonového prostředí, poté co letos v březnu vydala knihu, v kterém na nikom nenechala nit suchou…

Teď však na svých sociálních sítích uveřejnila Koukalová, jak si zase dává v posilovně do těla. Tak leckoho napadlo, zda se přece jenom ještě nepokusí o comeback. Ona to však na svém facebookovém profilu vyvrací: „Zdar všem aktivním i pasivním sportovcům. Pořád se mě všichni ptáte, jestli se vrátím k biatlonu či nikoliv. Jak všichni víte, sportovní kariéru jsem musela ukončit téměř před rokem kvůli svým zdravotním problémům, a to především problémům s bolestmi nohou😔. Od začátku letošního roku jsem byla bez zásadní fyzické zátěže. Mě samotnou nyní zajímá, jak na tom vlastně moje tělo je. A to i přesto, že veškeré mé myšlenky se nyní upínají k rodině a k přípravám projektu, spojeného s mojí nadační aktivitou související mimo jiné i se sportem. Vím, že musím pozvolna, ale rozhodně si chci dát pár týdnů “do těla”😤👊. Hlava by chtěla, ale nohy možná nebudou fungovat. Tak uvidíme. Držte mi palce🤞🏻. Ale nebojte se, rozhodně nestartuji přípravu na olympiádu! Ráda bych se jen ujistila, že jsem pořád mladá holka a ne “šrot”😃.
Vaše Gábi💋

Pokud Gabriela Koukalová zjistí, že dokáže trénovat, aniž by se jí vrátily bolesti nohou, tak třeba ještě není úplně ztracené, že jí znovu uvidíme v běžecké stopě a na střelnici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak