Konec víkendu přinesl na silnici smrt. Na Berounsku zahynuli dva lidé

Včera večer došlo na dálnici D5 k tragické nehodě. Osobní vůz, v kterém cestovaly čtyři osoby, narazil na čerpací stanici do odstaveného kamionu. Dva lidé z auta zahynuli, další dva se zranili.

Podle policejního vyšetřování vozidlo z neznámých příčin vyletělo z dálnice na 37. kilometru u Tlustic na Berounsku ve směru na Plzeň, narazilo do cedule a poté nabouralo do zaparkovaného kamionu.
Dva lidé zemřeli na místě, o další dva se starali zachranáři, kteří okamžitě dorazili na místo nehody. Jednoho ze zraněných transportoval vrtulník do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Druhý poraněný byl odvezen do nemocnice sanitkou. „Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů ze Středočeského kraje a jedna jednotka z Plzeňského kraje. Hasiči na místě asistovali policii a po zadokumentování nehody vyprostili těla zemřelých,” uvedl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.
Čerpací stanice musela být během vyšetřování zavřená. U řidiče, který zahynul, byla nařízena pitva, aby se zjistilo, zda neřídil pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky nebo zda neměl zdravotní problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak