Search
Close this search box.

Konec víkendu přinesl na silnici smrt. Na Berounsku zahynuli dva lidé

Včera večer došlo na dálnici D5 k tragické nehodě. Osobní vůz, v kterém cestovaly čtyři osoby, narazil na čerpací stanici do odstaveného kamionu. Dva lidé z auta zahynuli, další dva se zranili.

Podle policejního vyšetřování vozidlo z neznámých příčin vyletělo z dálnice na 37. kilometru u Tlustic na Berounsku ve směru na Plzeň, narazilo do cedule a poté nabouralo do zaparkovaného kamionu.
Dva lidé zemřeli na místě, o další dva se starali zachranáři, kteří okamžitě dorazili na místo nehody. Jednoho ze zraněných transportoval vrtulník do Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích. Druhý poraněný byl odvezen do nemocnice sanitkou. „Na místě zasahovaly dvě jednotky hasičů ze Středočeského kraje a jedna jednotka z Plzeňského kraje. Hasiči na místě asistovali policii a po zadokumentování nehody vyprostili těla zemřelých,” uvedl mluvčí středočeských hasičů Jaroslav Gabriel.
Čerpací stanice musela být během vyšetřování zavřená. U řidiče, který zahynul, byla nařízena pitva, aby se zjistilo, zda neřídil pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky nebo zda neměl zdravotní problémy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient