Search
Close this search box.

Koncertní turné Lucie má megaúspěch. Kapela vyjede příští rok znovu

Ještě neskončilo podzimní krátké turné skupiny Lucie po velkých městech a už nyní jsou naplánovány další hudební zastavení této české rockové legendy.

Lucie má za sebou koncerty v Brně, Ostravě a Praze (zde se představila dokonce třikrát) a ještě se chystá na Slovensko do Košic a Bratislavy. Kapela představila nadšenému publiku nejenom své slavné hity z 90. let, ale i několik songů z nové desky.

Příští rok se mohou na tyto čtyři hudebníky (David Koller, Robert Kodym, Michal Dvořák a P.B.Ch.) těšit fanoušci především v krajských městech, kam kapela nedorazila patnáct a více let, co byli její členové rozhádaní. „Je nám ctí oznámit, že kapela po vydání nového alba EvoLucie pokračuje v činnosti a vyráží za fanoušky do regionů. V menších halách jim bude mnohem blíž a koncerty tak dostanou další rozměr. Lucie na všechny zastávky přiveze vizuály a zmenšenou show, kterou nedávno předvedla na vyprodaných stadionech,“ řekl manažer skupiny Ladislav Vajdička z vydavatelství BrainZone.

I turné v příštím roce bude odkazovat na nové album EvoLucie, které kapela vydala po 16 letech.

EVOLUCIE TOUR 2019:

20.6. Plzeň – Amfiteátr Lochotín
7.11. Hradec Králové – ČPP Arena
9.11. Liberec – Home Credit Arena
12.11. Ústí nad Labem – Zimní stadion
14.11 Karlovy Vary – KV Arena
16.11. České Budějovice – Budvar aréna
19.11. Jihlava – Horácký zimní stadion
21.11. Znojmo – Zimní stadion
23.11. Zlín – Zimní stadion Luďka Čajky
26.11. Olomouc – Zimní stadion
28.11. Třinec – Werk Arena

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient