Search
Close this search box.

Koncert na nádvoří přibyslavského zámku přilákal stovku posluchačů

Začátek koncertu o několik minut pozdržel vydatný déšť, který ustával až v době plánovaného začátku v 18 hodin. Pořadatelé se nechtěli vzdát krásného prostoru zámeckého nádvoří a tzv. „mokrá varianta“ v sále kulturního domu nakonec zůstala nevyužita. V krátké době se podařilo osušit lavičky pro usazení publika a koncert mohl začít.

Celý pořad uváděla moderátorka Marie Machynková Pokorná. Mezi účinkujícími vystupovali Jan Klusáček, Hana Loubková, Šárka Baštová, Jakub Šnýdl a saxofonové kvarteto ze ZUŠ Polná. Vystoupily i početnější hudební tělesa, pěvecký sbor žáků Michaely Štefáčkové a dívčí pěvecký sbor Prímadonky pod vedením Ondřeje Štefáčka.

O tom, že se koncert mimořádně vydařil, svědčil závěrečný potlesk spokojených posluchačů. Koncert uspořádaly Kulturní zařízení města Přibyslav a Centrum hasičského hnutí Přibyslav ve spolupráci s pedagogy ZUŠ J. V. Stamice Havlíčkův Brod pobočky Přibyslav.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient