Komunální volby nabídnou v Praze atraktivní souboj, největší šance zde mají Piráti, ANO a ODS, v Brně u sázkových kanceláří vede ANO

Praha – 27. září 2018 – Říjnové volby na pražský magistrát slibují napínavý souboj nejen ve volebních místnostech. Ani sázkové kanceláře zatím nemají favorita a např. u Maxi-Tipu jsou u hlavních pražských adeptů na vítězství České pirátské strany, ODS a hnutí ANO kurzy velmi vyrovnané. Černým koněm podle průzkumů by v Praze také mohlo být hnutí Praha Sobě, na nižších kurzech se ale odhady zatím moc neprojevily. Odlišná situace je naopak v Brně, kde bookmakeři i sázkaři jednoznačně věří ve vítězství hnutí ANO.

Maxi-Tip zatím od tipujících přijal sázky ve výši téměř 500 000 Kč. Zatím nejvyšší tip na vítěze pražských komunálních voleb sázková kancelář přijala na vítězství hnutí ANO. Sázkař zde vsadil 80 000 Kč, což by mu při kurzu 2,26:1 vyneslo skoro 181 000 Kč.

„Sázky na volební výsledky prezidentských voleb, ale i současných senátních se ukázaly jako velmi atraktivní pro naše klienty. Ten největší nápor od sázejících přichází až v posledních dnech před volbami – letos to kvůli vyrovnanému souboji v Praze bude platit asi dvojnásob a podle současných preferencí očekáváme rekordní sázky na duely, kdo se umístí lépe, které jsme jako první ze sázkových kanceláří zařadili do nabídky,“ komentuje možnosti sázení u Maxi-Tipu předseda představenstva Karel Kabrna.

Zatímco ANO, Česká pirátská strana a ODS mají velmi vyrovnané kurzy na vítězství – 2,26:1, resp. 3,01:1, další strany jsou také stále ve hře a prozatím jsou pro sázkaře s vyššími kurzy atraktivnější. Na vítězství nového hnutí Praha Sobě je vypsaný kurz 10,10:1, na prvenství Spojených sil pro Prahu pak 12,50:1. V nabídce jsou také již zařazeny duely, kdo se v Praze umístí lépe. Tipéři si tak mohou vsadit např. na to, zda ANO porazí Piráty nebo kdo vyjde lépe z boje ODS s ANO. Kurzy jsou zde zatím velmi vyrovnané.

To v Brně je situace diametrálně odlišná. „Odhady zatím jednoznačně favorizují ANO, které má u nás kurz na vítězství 1,07:1. Je zajímavé, že sázkaři jedněm z pražských favoritů České pirátské straně v moravské metropoli vůbec nevěří. Na jejich vítězství zde je zatím vypsaný vysoký kurz 16,00:1,“ vypočítává změny kurzů ještě Kabrna. Komunální volby a volby do Senátu proběhnou již příští pátek a sobou 5., resp. 6. října.

Kurzy vypsané ke dni 27. září pro jednotlivé kandidáty sázkovou kanceláří Maxi-Tip:

Praha Kurz
ANO 2,26
Česká pirátská strana 3,01
ODS 3,01
Praha Sobě 10,10
Spojené síly pro Prahu 12,50
SPD 155,00
ČSSD 202,00
KSČM 202,00
Strana zelených 202,00

Brno Kurz
ANO 1,07
ODS + Svobodní 8,10
Česká pirátská strana 16,00
SPD 41,00

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty
v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti
Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů
a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny
přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná.
V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení.
Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička
nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří
k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:

Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient