„Komplikovali jsme si hru,“ říká hokejista Michal Poletín po prohře v Chomutově

Hokejisté PSG Berani Zlín nenavázali v 10. kole Tipsport extraligy na předešlé dvě vítězství a prohráli na ledě posledního Chomutova 1:3. Na straně poražených byl i Michal Poletín, který předchozí dvě sezóny strávil právě ve službách Pirátů.

„Něco jsem tu za dva roky zažil, s klukama jsem si napsal, ale nic extra. Pozdravili jsme se na rozbruslení a nic víc. Tak to chodí, to je sport,“ hodnotil svůj přesun přes celou republika Poletín. Urostlý útočník musel skousnout porážku svého současného týmu. Berani sice po první třetině díky brance Štěpána Fryšary v oslabení vedli, prostřední dějství ale prohráli 0:3 a ve třetí třetině už dvoubrankové manko nestáhli.

„Nehráli jsme dobře, Chomutov hrál tak, jak potřeboval. Byla to od nich účinná hra. My jsme nedodrželi to, co jsme si řekli, a proto jsme prohráli. Chtěli jsme hrát jednoduše, zbytečně jsme si ale komplikovali hru. Nehráli jsme to, co nás vedlo k výhrám minule. Zkrátka to nebylo dobré,“ řekl sedmadvacetiletý forvard, kterému moc do řeči v útrobách chomutovské arény nebylo. Zlín má teď před sebou sérii dvou domácích zápasů, v pátek vyzve Mladou Boleslav, v neděli poté Olomouc. „Musíme z toho urvat nějaké body,“ velí Michal Poletín.

„Oproti posledním zápasům jsme nebyli úspěšní v koncovce. Dostali jsme do vedení šťastným gólem v oslabení. Potom jsme neproměnili jasnou šanci dva na nikoho a domácí toho ve druhé třetině využili. Když se nám nepodařilo využít ani dlouhou přesilovku, ve které jsme měli nějaké příležitosti a nedostali puk do prázdné brány, závěr už vyšel bohužel do ztracena,“ hodnotil nevydařený zápas Robert Svoboda, hlavní trenér PSG Berani Zlín.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.