Zrcadlový sál na zimním stadionu přivítal v minulých dnech atraktivní seminář, jehož tématem se stalo Kompenzační cvičení dětí a mládeže ve sportovní praxi.
Námět tohoto semináře se setkal s velkým ohlasem a do jeho dějiště dorazilo 30 účastníků. Vedle hokejových koučů mezi nimi byli také trenéři z jiných sportovních odvětví (volejbal, krasobruslení, stolní tenis, atletika atd.), učitelé tělocviku i rodiče dětí.
Atmosféra semináře byla skvělá a jeho aktéři si mohli vyzkoušet jednotlivé cviky i praktiky. „Akce se nakonec trochu protáhla a skončila až po dvanácté hodině,“ říká Olga Kundrátová, jejíž Fit Studio OK seminář pořádalo. „Dotazů bylo více než dost a budeme se určitě těšit na další setkání,“ dodala.
Převzato ODTUD