Kolínští policisté se zaměřili na kontroly ubytoven

Zhruba každé tři měsíce kolínští policisté provádějí kontroly v ubytovacích zařízení v teritoriu města Kolín. Cílem je pátrání po osobách hledaných či pohřešovaných. Takovýchto akcí se zpravidla účastní i další subjekty, které dohlíží na dodržování právních předpisů a norem, jako např. hasičský záchranný sbor, městská policie,krajská hygienická stanice, živnostenský úřad, úřad práce, cizinecká policie.
V tomto týdnu bylo zkontrolováno celkem deset ubytoven. Policisty byl zjištěn přestupek dle zákona o návykových látkách. Krajská hygienická stanice zjistila porušení zákona o ochraně veřejného zdraví.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak