Kolínští policisté dopadli zloděje, jeden z nich skončil ve vazbě

Kolínští kriminalisté dopadli dvojici mužů ve věku 18 a 25 let, kteří se v průběhu měsíce června a července dopuštěli majetkové trestné činnosti a to nejen na území Kolínska. Ve výčtu trestných činů dominují krádeže vloupáním a újezdy od benzínových čerpacích stanic bez placení. V jejich hledáčku skončilo osobní vozidlo, motocykl, jízdní kolo, zahradní nářadí a jiné.

Mladší z pachatelů se navíc dopouštěl dalšího přečinu tím, že při svých výpravách usedal za volant, ačkoli měl uložen zákaz řízení motorových vozidel. Všechny jeho činy vedly k rozhodnutí o jeho umístění do vazební věznice.

Druhý pachatel bude na rozsudek soudu čekat na svobodě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak