Search
Close this search box.

Kolín získal celorepublikové vítězství za Kolínskou chytrou klíčenku

Velká radost do Kolína – ve 20. ročníku renomované soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí získal Kolín celorepublikové vítězství v kategorii elektronických služeb za Kolínskou chytrou klíčenku.

Slavnostní vyhlášení celostátního kola se uskutečnilo 9. 4. v Hradci Králové. Ocenění převzal místostarosta Michael Kašpar. „Mám velkou radost. Kromě jiných chytrých řešení se nám projekt Kolínské chytré klíčenky velmi povedl. Je to funkční, účelné a přitom nenákladné řešení. Usnadňuje lidem život použitím moderních technologií, což je zásadní. Mnoho měst chce náš koncept převzít a má o něj eminentní zájem. Jsem za to rád a zároveň jsem hrdý na to, že Kolín by v tomto rozsahu první ve Střední Evropě!“.
Soutěže se v letošním roce zúčastnily obce a města z celé ČR, ze všech 14 krajů. Celkově se zapojilo 430 webových stránek a projektů obcí a měst včetně elektronických služeb.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient